Legowisko od PsieSzycie

Wypady wypadami, ale po powrocie pies musi odpocząć i zregenerować siły. Wtedy najchętniej korzysta z legowiska. To, którego aktualnie używamy zostało przygotowane w PsieSzycie.

To zupełnie nowa i jeszcze bardzo młoda firma na polskim rynku. Zaczynali niewinnie, od małych poduszek w psie kształty lub wzory. Z czasem nabrali rozpędu i zaczęli szyć również posłania dla psów. Jakiś czas temu jedno trafiło do nas.

Legowisko jest tzw. kojcem. Wyłożone jest miękką poduchą z wypełnieniem antyalergicznym. Dodatkowo posiada małe poduszki, które mogą być również zabawką dla psa. Wymiary legowisk są różne, dobierane indywidualnie dla każdego pieska. O kolorach i dodatkach decyduje klient. Dzięki temu pupil może mieć takie posłanie, jakie tylko sobie wymarzy właściciel.

Materiał, z którego wykonane jest legowisko jest trwały i odporny na zadrapania, a także łatwy do czyszczenia. Długą sierść wystarczy wytrzepać, a krótką można usunąć np. silikonową szczotką. Legowisko można też prać, ale niestety nie jest rozbieralne. Małe rozmiary mieszczą się w pralkach. Z dużymi jest już większy kłopot.

Małe poduszki, które stanowią dodatek do legowiska służą psu nie tylko do spania, ale też do zabawy. W wyniku ciągłej eksploatacji wystrzępiły się na zszyciu, ale to nie przeszkadza w dalszym użytkowaniu. Mamy wrażenie, że im bardziej wystrzępione, tym bardziej atrakcyjne dla psa.

Legowisko polubiła nie tylko Tija, ale również Goplana, która przebywając kilka dni pod naszą opieką zadomowiła się w nim na dobre. O tym, że jest wygodne mówią zadowolone pyszczki psów, a my polecamy!

Pozdrawiam,

A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *