Zestaw na wypad z psem – maska ochronna i chusta dla psa

Tego jeszcze nigdzie nie było, ale… jest u nas! Zestaw na wypad z psem. Dla człowieka maseczka, a dla psa do kompletu… chusta. Jedno i drugie z tego samego materiału, żeby idąc na spacer wyróżniać się z tłumu! Wirus wirusem, ale z psem wyjść trzeba, a przy okazji spaceru można dobrze wyglądać. Zakasaliśmy więc rękawy i zaczęliśmy takie zestawy szyć dla Was.

SKĄD POMYSŁ? Stąd, że sami chcemy razem z Tiją fajnie wyglądać na spacerze, a poza tym nasza firma w związku z koronawirusem, ma teraz więcej mocy przerobowych. Możemy więc szyć dla Was.

JAKI TO PRODUKT? Maseczki i chusty uszyte są z bawełny. Maseczki wykonane są z podwójnego materiału, z gumką (a to dziś towar deficytowy) płaską lub okrągłą, plecioną. Dobrze leżą na twarzy, pozwalają swobodnie oddychać i nie ciągną za uszy. Maseczki są wielokrotnego użytku. Można je prać w temperaturze 60 stopni. Do wyboru mamy kilka wzorów. Wymiar maseczki to +/- 22 cmx15 cm. Chusty dla psa są wykonane z tego samego materiału i mają wymiar 70×50 cm.

CENA? Koszt zestawu (maseczka ochronna + chusta) to 29,99 zł. Wystawiamy faktury. Możliwy jest odbiór osobisty w Gliwicach lub wysyłka (koszt wysyłki pokrywa kupujący).

JAK ZAMÓWIĆ? Jeśli chcecie, to piszcie do nas: kontakt@nawypadzpsem.pl Odpowiemy na każdą wiadomość prywatną i możliwie jak najszybciej zrealizujemy Wasze zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *