Psi wybieg

     Sprawa jest jeszcze na tyle świeża, że wybiegi przystosowane typowo dla psów w naszej okolicy zaczynają dopiero powstawać. Na ten moment i stan mojej wiedzy mamy trzy takie miejsca w pobliżu naszego zamieszkania: w Gliwicach, w Chorzowie i w Pszczynie.

 

Póki co Tija kilka razy brykała po psim wybiegu w Gliwicach na os. Kopernika. Wybieg zlokalizowany jest u zbiegu ulic Gwiazdy Polarnej i Perseusza, tuż przy samym rondzie.

 

 

 

Powierzchnia nie jest zbyt duża. Na całym terenie trawa i miejsca wyznaczone do zabawy. Jest piaskownica, tunel i przeszkody (rury do przeskoków i kładka).

 

 

 

 

Na terenie wybiegu rośnie kilka drzew, więc w słoneczne dni znajdzie się kawałek cienia. Dla właścicieli czworonogów są ławki. Najfajniejsza sprawa to przedsionki, którymi wchodzi się na plac zabaw. Są tak skonstruowane, że bezpiecznie wprowadzimy i wyprowadzimy psa, a sam psiak po wskoczeniu na furtkę nie jest w stanie uciec, bo furtka blokuje się. Oczywiście są też kosze na psie odchody i ekologiczne torebki.

 

 

Miejsce bardzo fajne, ale jednak nieco małe. Za każdym razem byłyśmy tam same, ewentualnie przyszedł jeszcze jeden pies. Gdyby psów było więcej, zrobiłoby się naprawdę ciasno.

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *