Z wizytą w salonie pielęgnacji zwierząt

W minionym tygodniu w Gliwicach ruszyła pierwsza Samoobsugowa Psia Myjnia! To zupełna nowość w mieście, która już teraz przyciąga tłumy!

 

 

 

 

Z czystej ciekawości zajrzeliśmy tam i my. Do kąpania psa są przygotowane dwa, profesjonalne stanowiska. Psa, jak sama nazwa wskazuje, można wykąpać samodzielnie. Właściciel czworonoga zakłada fartuszek i rozpoczyna kąpiel. W zależność od rodzaju sierści psa dobierany jest szampon. Do dyspozycji są też ręczniki i suszarki.

 

 

 

 

Jeśli nie chcemy kąpać psa samodzielnie, to również możemy odwiedzić to miejsce i kąpiel zlecić personelowi. Podobnie jak pozostałe zabiegi pielęgnacyjne, które też są wykonywane w psiej myjni, np. strzyżenie, trymowanie, kosmetyka oczu i uszu czy obcinanie pazurków.

 

 

 

 

Wszystko odbywa się w miłej, sympatycznej atmosferze. Właściciele salonu to pasjonaci zwierząt, co można wyczuć już przy samym wejściu. Ich spokój, opanowanie oraz indywidualne podejście do każdego pupila powoduje, że nawet najbardziej wystraszone czworonogi czują się bezpiecznie.

 

 

 

 

Na tym jednak nie koniec. Poza usługami pielęgnacyjnymi w Salonie Pielęgnacji Zwierząt „Gizell”można kupić również specjalistyczną karmę, zabawki, legowiska, obroże, miski, czy kosmetyki dla zwierząt.

 

 

 

Klientów jest sporo, więc na wizytę warto umówić się wcześniej. Jeśli trzeba będzie poczekać, to właściciele czworonogów mają wyznaczony do tego specjalny kącik. Jednak najważniejsze są tu zwierzęta! Pupile oczekując na swoją kolej mogą swobodnie poruszać się po salonie. Korzystać z zabawek – piłek i sznurków albo też przekąsić małe co nieco. Po wizycie każdy pupil otrzymuje smakołyk!

 

 

 

 

Polecamy, bo jest przesympatycznie! Miejsce bardzo przyjazne dla zwierząt i my na pewno będziemy korzystać!

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *