Jezioro Czechowickie w Gliwicach

    Ośrodek Wypoczynkowy „Czechowice” zlokalizowany jest przy ul. Ziemięcickiej 62, zaledwie 10 km od ścisłego centrum Gliwic. To miejsce, które latem tętni życiem. Przyciąga mieszkańców miasta i okolic Jeziorem Czechowickim oraz wieloma innymi atrakcjami. Chociażby stajnią dla koni, rampą dla rolkarzy, boiskiem do siatkówki plażowej czy polem namiotowym.  Po sezonie jest tam znacznie spokojniej i wtedy warto odwiedzić to miejsce z psem.

 

 

 

Pupila możemy wprowadzić na teren ośrodka, ale musimy trzymać go na smyczy. Są też takie miejsca, jak np. plaża, gdzie z psem w ogóle wchodzić nie wolno. Na terenie nie ma koszy na psie odchody. Nie ma też torebek na ich posprzątanie. Jest za to całe mnóstwo tradycyjnych śmietników. Trzeba tylko pamiętać o swoich woreczkach na psie kupy.

 

 

Po sezonie, na terenie ośrodka, spacerują tylko nieliczni i to najczęściej też z psami. Można wtedy znaleźć takie miejsca, gdzie nie ma prawie nikogo i pupil może się pobawić. Znaleźliśmy taką przestrzeń, gdzie Tija mogła swobodnie biegać i aportować. Polecamy na spacer z pupilem, ale tylko po sezonie letnim!

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Jezioro Czechowickie w Gliwicach

  1. Szkoda, że takie miejsca nie są zaopatrywane w torebki na psie odchody. Mimo tego, że nie ma tam koszy na psie nieczystości takie "prezenty" można wyrzucać do zwykłych koszy. Trzeba być "uzbrojonym" w każdej sytuacji- ja już wszędzie biorę ze sobą Animalsy (torebki na kupki).

  2. Pani Marzeno, nie ma torebek, ale na szczęście są kosze! 🙂 Często i o to trzeba się martwić, a tutaj na szczęście nie! Własne torebki nosi chyba każdy psiarz, który sprząta. Tam było czysto pod tym względem! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *