Bieg na 6 łap!

     Dzisiaj wypad z psem w trochę innej formie niż zwykle. Po pierwsze był to wypad z psem, który nie ma swojego człowieka. A po drugie wypad, który był „Biegiem na 6 łap”.

 

 

 

Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach włączyło się w ogólnopolską akcję „Bieg na 6 łap”, a my postanowiliśmy w tym uczestniczyć. Na dzień dobry odstaliśmy w kolejce do Biura Zawodów dobre 40 minut. To najlepszy dowód na to jakim zainteresowaniem cieszyła się akcja! Schroniskowe psy wybiegane jak nigdy dotąd. Trasa liczyła około 3 kilometrów. Można było pokonać ją kilka razy. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem jeden pies był wyprowadzany przez dwie lub trzy osoby.

 

 

 

Na spacer wydano nam Mariolkę. Przesympatyczną blisko 7 letnią suczkę, dla której gliwickie schronisko już od kilku lat jest domem. Miła, łagodna, z niezwykłą energią. Dobrze dogaduje się z innymi psami, co można było zauważyć na trasie spaceru. W boksie mieszka z kolegą. Jest wysterylizowana i ciągle czeka na prawdziwy dom. Jeśli szukacie psiego przyjaciela, to Mariolka jest świetną kandydatką! 🙂

 

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *