Tija i przyjaciele nad jeziorem Chechło – Nakło

     Ado, Lily i Majki – to psi kumple Tiji, z którymi zna się od samego początku. Gdy się poznali, to wszyscy byli szczeniakami. Ich psia przyjaźń trwa do dziś i regularnie spotykają się prawie każdego dnia. Dziś jednak wspólne spotkanie było inne niż wszystkie. Zabraliśmy psy nad jezioro Chechło – Nakło. To miejsce przetestowaliśmy z Tiją już w październiku, a relację znajdziecie tutaj.
Tym razem pogoda nie do końca nam sprzyjała, ale naszym psim szaleńcom w dobrej zabawie nie przeszkadzał nawet wiatr i śnieg z deszczem. Hasali,  ile sił!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam!
 A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

6 myśli na “Tija i przyjaciele nad jeziorem Chechło – Nakło

  1. Słyszeliśmy! 🙂 Podczas spaceru była relacja z Waszego spotkania! 🙂 My mamy to szczęście, że znamy Ado od zawsze! 😀 I od zawsze jest tak szalony i energiczny jak teraz! 🙂

  2. Super! 🙂 Ostatnio byliśmy jeszcze bliżej Was, bo w Kaletach – Zielonej! 🙂 Dobrze wiedzieć, że tak blisko mieszkacie, bo chętnie pójdziemy na wspólny spacer! 🙂 Pozdrawiamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *