Wybieg dla psów w Sosnowcu

     Sosnowiec. Park Sielecki. Na jego terenie wygrodzony obszar. Można się domyślić, że to wybieg dla psów. W parku nie ma żadnych kierunkowskazów prowadzących do tego miejsca. Na samym wybiegu również nie znajdziemy informacji o przeznaczeniu terenu. Nie ma też regulaminu korzystania z obiektu.

 

Powierzchnia wybiegu jest bardzo mała. Prowadzi do niego metalowa furtka. Plusem tego miejsca jest ogrodzenie – wysokie i solidnie wykonane. Poza tym dwie ławki dla właścicieli psów i dwa kosze na psie odchody. I na tym kończy się wyposażenie wybiegu.

To miejsce, w którym można bezpiecznie spuścić psa ze smyczy, ale ze względu na niewielką powierzchnię nie ma możliwości, by pupil się wybiegał. Nie polecamy.

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

4 myśli na “Wybieg dla psów w Sosnowcu

  1. U nas w Kaliszu też wybieg jest malutki. Niby jest ogrodzony, są furtki, ALE z jednej strony pod furtką i bramą (która jest tam nie mam pojęcia w jakim celu) jest trochę miejsca między ogrodzeniem a ziemią i jakiś mały pies, który lubi uciekać mógłby raz dwa wyskoczyć z wybiegu. Kompletna bezmyślność, tym bardziej, że wystarczy wejść pod górkę obok i jesteśmy na ruchliwej ulicy. Też mamy ławki, kosze, nawet jest piaskownica i slalom, ale jak przyjdzie więcej psów to jest o wiele za mało miejsca. I minusem jest brak drzew na wybiegu, gdzie pies mógłby np. schować się w cieniu. A szkoda, bo w mieście jest kilka terenów na których można było zrobić o wiele większy wybieg.

  2. Dobrze, że jest chociaż tyle. A te niedoskonałości może uda się zgłosić do odpowiedniego wydziału w instytucji, która administruje wybiegiem i poprawią. Trzymam kciuki! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *