Biała Woda na wypad z psem

W dn. 15 lipca 2022 r. zostaliśmy poinformowani przez Nadleśnictwo Krościenko, że na terenie rezerwatu Biała Woda obowiązuje całkowity zakaz wprowadzania psów.

Rezerwat przyrody w Małych Pieninach. Położony w Jaworkach obok Szczawnicy. Przyjazny nie tylko dla turysty, ale również dla psów!
 –
    Do rezerwatu można dojechać od strony ul. Biała Woda. Tuż przed wejściem znajduje się spory parking. Przy wejściu regulamin, który dopuszcza wprowadzanie czworonogów. Psa obowiązkowo prowadzimy na smyczy. Aktualnie za wstęp do rezerwatu nie jest pobierana żadna opłata.
     Przez rezerwat Biała Woda prowadzi żółty szlak. Trasa jest przyjazna dla psich łap. Po drodze milusińscy mogą skorzystać z wody. Jest też kilka drewnianych mostów do pokonania, ale wszystkie są tak zbudowane, że bez problemu przejdzie po nich pies każdej rasy.
     Przejście rezerwatu zajmuje ok. 30 minut. Potem można podjąć decyzję o dalszej wyprawie i dotrzeć np. do Przełęczy Rozdziela. Miejsce idealne na spacer z psem!

Pozdrawiam!

A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *