Kijek Trixie

Znaleziony na spacerze patyk to ulubiona zabawka naszego psa. Jednak nie zawsze bezpieczna. W ostatnim czasie Sklep Zoologiczny Fera.pl przesłał nam do przetestowania kijek Trixie. Jak się okazało to świetny odpowiednik patyka.

Zabawka jest wykonana z gumy termoplastycznej (TPR). Jest bardzo lekka, ma 26 cm długości i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Można ją zabrać na każdy spacer. Kijek jest bardzo kolorowy, więc z daleka widać go np. w trawie. Jego atutem jest również to, że piszczy i dźwiękiem zachęca psa do dalszej zabawy. Zabawka jest wytrzymała – na gumie nie widać śladów po zębach psa, można nią rzucać, czy przeciągać się z pupilem. Jest też łatwa w czyszczeniu. Po użyciu wystarczy ją umyć pod bieżącą wodą i pozostawić do wysuszenia.

Zabawka może być również wykorzystywana do aportowania w wodzie, bo utrzymuje się na jej powierzchni. Produkt najlepiej sprawdzi się w zabawie z psami średnich i dużych ras.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Kijek Trixie

  1. Kupiłem kiedyś coś podobnego jak byłem za granicą. Była to ulubiona zabawka dla mojego Aresa. Pewnego razu na wycieczce w lesie się zgubiła. Dobrze, ze teraz takie coś można u nas kupić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *