Smycz miejska PatentoPet

Wypady wypadami, ale zdarza się, że czasem trzeba pójść z psem do ścisłego centrum miasta lub w miejsce, w którym znajduje się sporo ludzi. Wtedy warto prowadzić czworonoga na krótkiej smyczy. W takich sytuacjach sprawdza się smycz miejska.

Taką otrzymaliśmy w ostatnim czasie od sklepu zoologicznego Fera.pl Smycz miejska PatentoPet Sport ma 120 cm długości. Dzięki specjalnej klamrze jej długość można skrócić do 70 cm. Smycz można wykorzystać też do przewożenia psa w samochodzie, ponieważ posiada adapter samochodowy. Przy adapterze została doszyta niewielka kieszeń. Jest zapinana na zamek, więc można schować w niej np. klucz, worki lub psie przysmaki.  Zaletą smyczy jest wyściełany uchwyt – miękki i przyjemny w dotyku. Do smyczy została wszyta również odblaskowa taśma, co zapewnia bezpieczeństwo po zmroku. Pomimo adaptera samochodowego czy doszytej kieszeni smycz nie jest ciężka. Produkt, z którego jesteśmy zadowoleni.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Smycz miejska PatentoPet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *