Tort dla psa

Jak są urodziny, to zawsze jest tort! A co zaserwować, gdy urodziny ma pies? Okazuje się, że też tort. Tyle tylko, że specjalny tort dla psa! Taki na rynek wprowadziła firma Lolo Pets, a my otrzymaliśmy go od sklepu zoologicznego Fera.pl

Tort trafił do Lily, która w ostatnim czasie świętowała swoje drugie urodziny. Ciastko miało kształt kości i było zapakowane w szczelną folię, a dodatkowo w ozdobne pudełko. Tort ważył 250 gr. Dla piesków małych ras, to duża porcja, więc należy podzielić ją na kilka części. Lily, która jest małym psem początkowo nie mogła poradzić sobie z tak dużym przysmakiem. Po przekrojeniu go na kilka części delektowała się twardym, chrupiącym ciastkiem.

Tort jest karmą uzupełniającą dla psów. Smak sezamowo – jogurtowy przypadł do gustu zarówno solenizantce Lily, jak i Majkiemu i Tiji, którzy zjedli pozostałe kawałki. Pieskom jak najbardziej smakowało, a co najważniejsze po degustacji nie było rewolucji żołądkowych. Tort dla psa to dobry pomysł na urozmaicenie psiego spotkania.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *