Tort dla psa

Jak są urodziny, to zawsze jest tort! A co zaserwować, gdy urodziny ma pies? Okazuje się, że też tort. Tyle tylko, że specjalny tort dla psa! Taki na rynek wprowadziła firma Lolo Pets, a my otrzymaliśmy go od sklepu zoologicznego Fera.pl

Tort trafił do Lily, która w ostatnim czasie świętowała swoje drugie urodziny. Ciastko miało kształt kości i było zapakowane w szczelną folię, a dodatkowo w ozdobne pudełko. Tort ważył 250 gr. Dla piesków małych ras, to duża porcja, więc należy podzielić ją na kilka części. Lily, która jest małym psem początkowo nie mogła poradzić sobie z tak dużym przysmakiem. Po przekrojeniu go na kilka części delektowała się twardym, chrupiącym ciastkiem.

Tort jest karmą uzupełniającą dla psów. Smak sezamowo – jogurtowy przypadł do gustu zarówno solenizantce Lily, jak i Majkiemu i Tiji, którzy zjedli pozostałe kawałki. Pieskom jak najbardziej smakowało, a co najważniejsze po degustacji nie było rewolucji żołądkowych. Tort dla psa to dobry pomysł na urozmaicenie psiego spotkania.

Pozdrawiam,

A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *