Dog Park w Katowicach

Urządzenia do ćwiczeń agility i mnóstwo piasku – to nowy wybieg dla psów w Katowicach. Dog Park powstał na działkach przy ul. Nowowiejskiego.

Do obiektu prowadzą dwa wejścia. Przy nich znajdziemy regulamin i instrukcję korzystania z urządzeń. Po przekroczeniu furtki pies znajduje się w śluzie, gdzie można go bezpiecznie odpiąć ze smyczy. Powierzchnia wybiegu jest niewielka. Liczy nieco ponad 800 m2, ale została w pełni zagospodarowana. Ustawiono urządzenia do agility m.in. huśtawkę, tunel, slalom, palisady i stacjonatę. W urządzeniu do przeskoków można regulować wysokość poprzeczki, więc z urządzenia może korzystać zarówno mały, jak i duży pies.

Nawierzchnię w Dog Parku stanowi głównie piasek. Są też wyznaczone utwardzone ścieżki dla właścicieli. Na terenie wybiegu znajdziemy również kosze na śmieci i psie odchody oraz pojemniki na woreczki.

Oficjalnego otwarcia wybiegu jeszcze nie było. To wydarzenie jest dopiero w planach, jednak czworonogi i ich właściciele już mogą cieszyć się tym miejscem. Dodatkowo wybieg zostanie jeszcze doposażony. Pojawi się na nim m.in. tunel prosty, ławka czy nasadzenia. Wszystko jednak dopiero wiosną, ale już teraz polecamy to miejsce. Warto tam zajrzeć z pupilem!

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Dog Park w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *