Wybieg dla psów Katowice – Nikiszowiec

Wybieg zlokalizowany jest przy ul. Giszowieckiej w Katowicach, w dzielnicy Nikiszowiec. To niewielki, solidnie ogrodzony teren, do którego prowadzą dwa wejścia. Jedno i drugie ze śluzą, w której można odpiąć psa ze smyczy.

Psi park wyposażony jest w urządzenia do ćwiczeń agility. Jest m.in. slalom, kładka, palisada, betonowy tunel i płotek do przeskoków. Nawierzchnia wybiegu pokryta jest trawą.

Wybieg wyposażono w kosze na psie odchody wraz z pojemnikami na woreczki, które są dostępne oraz tradycyjne śmietniki. Kosze znajdują się wewnątrz wybiegu, więc właściciel sprzątający po psie nie musi wychodzić na zewnątrz, by wyrzucić to, co pozbierał. Mimo tych udogodnień wybieg jest mocno zanieczyszczony odchodami! Kupy leżą niemal wszędzie – przy wejściu, przy urządzeniach do agility i na środku wybiegu. Byliśmy tam już drugi raz i drugi raz odnieśliśmy wrażenie, że to miejsce nie jest wybiegiem, a po prostu psią toaletą…

Dla właścicieli psów ustawiono też ławki. Przy wejściach stoją tablice informacyjne z regulaminem wybiegu dla psów. Miejsce ciekawe, ale zanieczyszczone.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *