Legowiska Beds4Dogs

Beds4Dogs – Fabryka Psich Snów to nowa firma na polskim rynku, która zajmuje się produkcją legowisk i posłań dla psów. Niedawno sami nabyliśmy takie posłanie, by zapewnić naszemu psu komfortowy sen.

W Beds4Dogs oferują różne wersje legowisk, w różnych rozmiarach i opcjach kolorystycznych. Szukaliśmy czegoś dużego, co będzie właściwie materacem, a nie tzw. kojcem. Doświadczenie nauczyło nas, że Tija musi mieć płaskie posłanie, najlepiej z oddzielną poduszką.

Producenci sprostali naszym oczekiwaniom. Zaproponowali idealne dla nas rozwiązanie i ciekawy wizualnie materiał. Przyjemny w dotyku i bardzo praktyczny – sierść nie wbija się w posłanie i można ją łatwo usunąć. Środek legowiska to wypełnienie antyalergiczne. Posłanie nie odkształca się, a materiał nie rozciąga. Nie widać na nim śladów zadrapania. Jest łatwe do utrzymania w czystości, a całość można prać w pralce.

Poduszka, którą zamówiliśmy dodatkowo przechodzi u nas prawdziwy terror. Tija nosi ją ze sobą niemal wszędzie. Służy jej do spania, a czasem do zabawy. I chociaż została wykonana z tego samego materiału, co legowisko to pojawiły się w niej niewielkie dziury, które powstały w wyniku przegryzienia. Mimo wszystko można stwierdzić, że materiał jest trwały, jak na katusze, które musi przechodzić poduszka. Przy takiej eksploatacji  zachowała całkiem dobry stan.

Jeśli macie w planach wymianę legowiska dla swojego pupila, to polecamy Beds4Dogs. Później koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Legowiska Beds4Dogs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *