Wybieg dla psów „Bieganie po polanie” w Goszycach

Ponad 7000 m2 ogrodzonej przestrzeni, oświetlenie po zmroku i tor agility. Tak wygląda wybieg dla psów w Goszycach.

Goszyce to mała miejscowość leżąca przy drodze wojewódzkiej nr 408 pomiędzy Gliwicami, a Kędzierzynem – Koźle. Tam przy ul. Wiejskiej 44 zlokalizowany jest wybieg. Teren należy do Szkoły dla Psów „Szeptun”.

Powierzchnia wybiegu jest spora. Liczy 7000 m2. Całość ogrodzona jest solidnym i wysokim płotem. Na wybieg prowadzi jedno wejście. Tuż przy nim znaleźć można kosz na psie odchody i świeżą wodę dla psów. Poza przestrzenią do biegania jest też tor agility. Na wybiegu pies może korzystać m.in. z kładki, palisady, huśtawki czy slalomu. Są też tunele. Nie są one jednak zamontowane na stałe, więc trzeba je rozłożyć.

Z myślą o właścicielach psów na wybiegu została ustawiona altana. Tam można schronić się np. przed deszczem. Wybieg jest oświetlony po zmroku, więc biegające psy są widoczne w ciemności.

Przed wejściem na obiekt nie ustawiono regulaminu z zasadami korzystania z wybiegu. Wiadomo jednak, że jak wszędzie obowiązuje zasada sprzątania po swoim piesku. Jeśli ktoś nie dysponuje woreczkami, to można je znaleźć w altanie.

Wybieg czynny jest przez cały rok i przez całą dobę. Swoją obecność warto jednak wcześniej zaanonsować, żeby mieć pewność, że nie trafimy na trwające szkolenie. Wstęp na wybieg jest płatny. Opłata to 20 zł od psa za bieganie po polanie przez 90 minut.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

288 myśli na “Wybieg dla psów „Bieganie po polanie” w Goszycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *