Etui i woreczki Earth Rated

Worki na psie odchody to podstawowy element wyposażenia naszego psa przy codziennych spacerach. Mamy je ze sobą zawsze i wszędzie. Czasem nosimy je po prostu w kieszeniach, a od jakiegoś czasu zdecydowaliśmy się na przypinany do smyczy dyspenser na worki. Jednak w ostatnim czasie w nasze ręce trafiło etui i woreczki Earth Rated, które otrzymaliśmy od sklepu zoologicznego Fera.pl

Etui ma ładny wygląd i jest funkcjonalne. Można je przyczepić do pasa za pomocą specjalnego zaczepu lub po prostu przypiąć do smyczy czy szlufki na rzepie. Woreczki bardzo łatwo wyjąć z pojemnika. Co ważne rozmiar etui  jest uniwersalny, więc pasuje do wszelkich innych worków, jakie kupujemy.

Same woreczki Earth Rated raczej nie mają wad. Są mocne, wytrzymałe i co ważne – duże. Spokojnie zmieszczą nawet większe co nieco po naszym psie. Zdecydowane sprawdzą się u właścicieli psów dużych ras. Woreczki łatwo oderwać i rozdzielić, nawet mocno zmarzniętymi rękami. Ich wadą jest natomiast zapach. Wg opisu producenta to zapach lawendy. Według nas to raczej zapach mydlin z domieszką lawendy. Nie jest intensywny, ale nam bardziej przeszkadza niż odpowiada. Poza tym i tak nie zabija zapachu psich odchodów. Worki są przyjazne dla środowiska.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *