Kaczka pływająca Trixie

Pływanie i polowanie to żywioł naszego psa. W tym roku otwarcie sezonu pływackiego mamy już za sobą. Polowanie na kaczkę też było, ale na szczęście nie na prawdziwą. Tym razem była to kaczka pływająca Trixie, którą otrzymaliśmy od sklepu zoologicznego Fera.pl

Zabawka jest wykonana z poliestru. Ma 50 cm długości i jak sama nazwa wskazuje unosi się na wodzie. W głowie kaczki została umieszczona piszczałka, a w tułowiu miękka piłeczka. To zdecydowanie zwiększa atrakcyjność zabawki dla psa. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zadrapania. Dość szybko się brudzi, ale jasny kolor kaczki ma też zaletę –  można ją łatwo odnaleźć, gdy pies porzuci zabawkę np. przy brzegu. Kaczka jest bardzo lekka, można ją poskładać, więc nie zajmuje wiele miejsca.  Zabawka spełnia swoją rolę, gdy służy do aportowania w wodzie i sprawia psu sporo radości.

Materiał jest wytrzymały, ale trochę gorzej ze szwami. Puszczają, gdy kaczkę dopadną dwa psy i przeciągają się zabawką. Jednak kaczka, pomimo że rozdarta na pół, sprawiła naszym psom sporo radości.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Kaczka pływająca Trixie

  1. Dziękuje za zaproszenie na szaleństwa z kaczką. To był fantastyczny czas i zabawa 😜… tak mnie ta kaczka i Tija wymęczyły, że odpoczywałem pózniej do wieczora…. a wiecie, w moim przypadku to naprawdę rzadkość 😛…. żebym tak tak padł 😴😴😴

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *