Wybieg dla psów w Żorach

W żorskim Parku Cegielnia od kilku dni można korzystać z wybiegu dla psów. Obiekt został usytuowany od strony ul. Wodzisławskiej.

Wyznaczony na terenie parku obszar dla psów ma niewielką powierzchnię. Na wybieg prowadzi jedno wejście, przy którym znajdziemy regulamin korzystania z obiektu. Zrobiono też niewielką śluzę, w której można bezpiecznie odpiąć psa ze smyczy. Tam też ustawiono ławkę dla właścicieli psów. Tuż przy wejściu zamontowano kosz na psie odchody, ale brakuje pojemnika z torebkami.

Na wybiegu psy mogą korzystać z toru agility. Do ćwiczeń jest m.in. palisada, huśtawka, podesty, slalom czy koło do przeskoków, którego zaletą jest możliwość regulowania wysokości.

Dużym minusem wybiegu jest część ogrodzenia, które stanowi brama wjazdowa. Pod bramą zostawiono sporą przestrzeń, przez którą z wybiegu uciekają małe psy. Została ona zastawiona gruzem, ale mimo to stanowi niebezpieczeństwo.

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Wybieg dla psów w Żorach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *