Przysmak Bosch Fruitees

Każdy spacer, wizyta na wybiegu dla psów  czy torze agility nie może odbyć się bez odpowiednich przysmaków. Nagroda w formie przekąski to idealna motywacja dla naszego psa. Ostatnio sięgnęliśmy po Bosch Fruitees , które oferuje sklep zoologiczny Fera.pl

Przekąski mają niewielki rozmiar i są w kształcie kości. Dzięki temu, że są małe idealnie sprawdzają się jako nagroda np. przy aportowaniu. Kosteczki są wilgotne, a co za tym idzie miękkie, więc możliwe do przyswojenia przez każdego psa. Ich opakowanie jest szczelnie zamykane. Nawet po otwarciu przekąski nie tracą na swojej świeżości. Jeśli jednak przełożymy je bezpośrednio do kieszeni czy torebki na przysmaki, to warto pamiętać o zapakowaniu ich dodatkowo w woreczek. Szybko wysychają i wówczas tracą swoje właściwości.

Przysmaki Bosch Friutees są dostępne na rynku w pięciu smakach – banan, jabłko, aronia, mango i rokitnik. Tija zajada się wszystkimi. Polecamy!

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *