Wyrzutnia piłeczek iFetch

iFetch to zabawka dla psów, które kochają aportowanie i mogą biegać za piłeczką bez końca. Przeznaczona jest dla małych i średnich czworonogów.

iFetch jest automatyczną wyrzutnią piłeczek. To niewielkie urządzenie, które można zabrać ze sobą wszędzie – do parku, na łąkę, do ogrodu czy też można korzystać z niego w domu. Jest lekkie i poręczne, więc zabranie go ze sobą nie stanowi problemu. iFetch jest zasilany sieciowo lub bateryjnie i co najważniejsze – jest bardzo prosty w obsłudze.

Zabawka umożliwia wyrzut piłeczki umieszczanej w zagłębieniu urządzenia. Wystarczy kilka razy poćwiczyć z psem, by sam zaczął wrzucać piłeczki do iFetcha, a później za nimi biegać. Piłeczki to miniaturowe piłki tenisowe o średnicy 40 mm. iFetch wyrzuca je na odległość 3, 6 lub 9 metrów. Wyrzut piłki można zaprogramować jednym przyciskiem. 1 przyciśnięcie to 3 metry, 2 przyciśnięcia to 6 metrów, a trzy przyciśnięcia to ustawienie wyrzutu piłki na 9 metrów. Po każdym naciśnięciu przycisku zapalają się niebieskie diody, które informują nas na jaką odległość zostanie wyrzucona piłka.

Urządzenie nie zastąpi wspólnego czasu psa z człowiekiem, ale doskonale go uzupełni. Wspólna zabawa pogłębia relację, a przede wszystkim rozwija psa intelektualnie. W końcu złapanie piłki i umieszczenie jej w odpowiednim zagłębieniu wyrzutni wymaga od psa pełnego skupienia. To urządzenie dla każdego pupila, wystarczy tylko poćwiczyć z czworonogiem.

Przypomnijmy, że iFetch można było zobaczyć podczas 1.Rodzinnego pikniku +4łapy, który odbył się 16 września br. w Dąbrowie Górniczej dzięki firmie AP360 i psieportrety.pl

Polecamy zabawkę jako uzupełnienie wypadów z psem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *