Wybieg dla psów Katowice – Szopienice

W ostatnim czasie mieszkańcom katowickiej dzielnicy Szopienice oddano do użytku wybieg dla psów. To niewielki ogrodzony teren pomiędzy blokami, zlokalizowany przy ul. 11 Listopada.

Powierzchnia wybiegu nie jest duża. Na wybieg prowadzą dwa wejścia. Furtki wyposażone są w samozamykacze, ale nie mają żadnego zabezpieczenia. Każdy pies, który wskoczy na furtkę bez względu na to, z której strony wybiegu się znajdzie, to jest w stanie sam ją otworzyć. To spory minus, bo miejsce chociaż ogrodzone, przestaje być bezpieczne.

Przy jednym z wejść ustawiono regulamin korzystania z obiektu. Dodatkowo wybieg wyposażono w urządzenia agility. Jest slalom, kładka, palisada i huśtawka. Są też ławki dla właścicieli psów oraz kosz na śmieci i kosz na psie odchody razem z podajnikiem na woreczki. Zaletą tego miejsca są duże drzewa, które słoneczny dzień zapewniają pieskom schronienie w cieniu.

Pozdrawiam,
A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *