Karmimy Psiaki na niezwykłych urodzinach

Ogólnopolska akcja karmimypsiaki.pl znana jest chyba wszystkim, którzy kochają psy. W jej ramach prowadzone jest wsparcie mniejszych schronisk i fundacji, popularyzacja odpowiedzialnych adopcji oraz pomoc w poszukiwaniu domów adopcyjnych dla zwierząt. Poza tym regularnie organizują również wydarzenia charytatywne oraz kampanie społeczne (np. “karma wraca”, “XI Nie porzucaj”, “Psie Smutki”), do których angażują osoby znane ze świata mediów. Właśnie nadszedł czas na kolejną imprezę, która jest szansą dla czworonożnych przyjaciół.

 

„To nie są zwykłe urodziny, czyli GRAMY DLA PSIAKÓW” – pod takim hasłem odbędzie się event w krakowskim klubie Prozak 2.0. To impreza urodzinowa Piszcza i VITa, którzy zaprosili zaprzyjaźnionych raperów i producentów muzycznych do wystąpienia i wspólnego świętowania ich urodzin. Cały dochód z eventu zostanie przeznaczony na bezdomne i potrzebujące psy ze schronisk, znajdujących się pod opieką akcji Karmimy Psiaki. Imprezę zaplanowano na 24 maja 2018 roku.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2026989790877021/

Więcej o akcji Karmimy Psiaki: https://www.karmimypsiaki.pl/

Karmimypsiaki.pl na FB: https://www.facebook.com/karmimypsiaki/?ref=br_rs

Klub Prozak 2.0: https://www.facebook.com/ProzakDwaZero/

 

Miło nam poinformować, że nasz blog objął ten event patronatem medialnym.

 

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *