Miska ZOLUX X-TRM

Wypady z psem to częste podróże. Czasem mniejsze, czasem większe, ale zawsze wymagające od nas takiego samego przygotowania. Miska na wodę czy jedzenie dla psa to nieodłączny element naszych wypraw. Dlatego już od jakiegoś czasu nieustannie podróżujemy z miską Zolux X-TRM, którą otrzymaliśmy od sklepu zoologicznego Fera.pl

Fera.pl nie po raz pierwszy wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Tym razem przesłany produkt okazał się strzałem w dziesiątkę. Odkąd mamy tę miskę, to nie ma takiego spaceru czy podróży, na który byśmy jej nie zabrali.

Przede wszystkim jest bardzo poręczna. To wersja turystyczna, więc zajmuje niewiele miejsca. Zmieści się w torbie lub plecaku, a jeśli się nie zmieści to… zawsze można ją przypiąć. Miska została wyposażona w karabińczyk i zatrzask umożliwiający dopięcie jej np. do plecaka czy paska. Miska składa się, więc to jej dodatkowy atut. Jest lekka, a przy okazji wytrzymała. Zapinana na zamek.

Sprawdza się zarówno jako miska na wodę, bo nie przecieka, jak i miska na karmę. Łatwa do utrzymania w czystości. Dostępna jest też w kilku kolorach: czarnym, pomarańczowym i limonkowym.

Idealna w podróży, zwłaszcza na górskim szlaku. Do kupienia w sklepie zoologicznym Fera.pl

Zdecydowanie polecamy na wypad z psem!

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Miska ZOLUX X-TRM

  1. Nie pomyślałem o czymś takim, a to ma sens. Już zamawiam. Jak przetestuję zostawię komentarz ze swoją oceną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *