Wybieg dla psów w Krakowie (Park Krowoderski)

Spora przestrzeń do biegania, atrakcje dla czworonogów i udogodnienia dla właścicieli – tak wygląda jeden z największych wybiegów dla psów w Krakowie. Obiekt zlokalizowany jest w Parku Krowoderskim. Można do niego dojechać m.in. od strony ulicy Batalionu „Skała” AK. Tam też można zaparkować samochód i przez park przejść na wybieg.

Do obiektu prowadzi jedno wejście, przy którym znajdziemy regulamin korzystania z wybiegu. Brakuje jednak śluzy, dzięki której można byłoby bezpiecznie wprowadzić psa na wybieg. Teren przedzielony jest na dwie części. Na każdej z nich znajdują się urządzenia do agility. Jest m.in. betonowy tunel, slalom, równoważnia czy huśtawka. Dla właścicieli psów ustawiono ławki przy wybrukowanej alejce i altanę. Jest też sporo koszy na śmieci. Ponadto na wybiegu ustawiono też tzw. psie pakiety, czyli kosze na psie odchody wraz z podajnikami na woreczki.

Polecamy na wypad z psem!

 

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *