ZUCO – torba na przysmaki dla psa

ZUCO to marka, której produkty projektowane są w Polsce z myślą nie tylko o psach, ale również i właścicielach. W ostatnim czasie trafiła do nas torba na przysmaki dla psa. I jak się okazało – nie jest ona tylko dla psa, ale głównie dla człowieka.
Torba na przysmaki dla psa od ZUCO nie jest zbyt duża, ale mimo to bardzo pojemna. Pomieści nie tylko smakołyki dla czworonoga, ale też całą masę rzeczy, które musi mieć na spacerze ze sobą właściciel. Torba to pojemna komora główna. Tam możemy schować przysmaki. Aby nie traciły świeżości i nie wysypywały się komora zaciągana jest sznureczkiem. Można tam również chować piłeczkę do zabaw z psem.
Dodatkowo w torbie są trzy kieszenie zamykane na suwak. Tam możemy trzymać telefon, klucze czy pieniądze. W torebce przewidziano też komorę na woreczki na psie odchody wraz z podajnikiem.
Torbę można kupić w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i czarnym. Materiał jest wytrzymały i odporny na zabrudzenia. A kiedy już trzeba wyprać torbę, to można spokojnie wrzucić ją do pralki.
Dużą zaletą jest możliwość noszenia jej na trzy sposoby: zapinając pasek wokół bioder, przewieszając ją przez ramię lub dopinając do paska. Sprawdza się idealnie podczas wypadów z psem. Polecamy, bo warto mieć! Jeden produkt, a wszystko pod ręką.

Pozdrawiam,
A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *