ZUCO – smycz z amortyzatorem

Sezon na dogtrekking trwa u nas… cały rok. Kilkunastokilometrowe spacery czy bieganie z psem to nasza codzienność. Zarówno w dogtrekkingu jak i canicrossie sprawdzają się smycze z amortyzatorami.  Jedną z nich mamy od polskiej firmy ZUCO.

O ZUCO i torebce na przysmaki pisaliśmy już jakiś czas temu TUTAJ. Teraz nieustannie używamy ich smyczy. Podobnie jak torebkę cechuje ją wysoka jakość i staranne wykonanie. Dużą zaletą jest jej amortyzator oraz miękki uchwyt do trzymania. Dodatkowo do smyczy można dołączyć torebkę na psie odchody, również od ZUCO. Plusem podajnika na worki są rzepy, dzięki którym torebka trzyma się smyczy i nie przeszkadza podczas aktywności z psem. Dodatkowo smycz obszyta jest nitką odblaskową, więc razem z psem jest się widocznym i bezpiecznym po zmroku. Smycz posiada też dodatkową rączkę, z której można skorzystać, żeby smycz skrócić i móc prowadzić psa bliżej siebie.

Polecamy do aktywnego spędzania czasu z psem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *