ZUCO – torba biodrowa

O polskiej firmie ZUCO, która całkiem niedawno pojawiła się na rynku z akcesoriami dla zwierząt i ludzi pisaliśmy już dwa razy. Najpierw prezentowaliśmy torebkę na przysmaki TUTAJ, a potem smycz z amortyzatorem TUTAJ. W końcu przyszedł czas na kolejny ich gadżet, który również zabieramy na wypady z psem, ale nie tylko. To torba biodrowa.

Torba, jak wszystkie produkty ZUCO, jest starannie uszyta i przede wszystkim jest wygodna. Nie przeszkadza podczas aktywności z psem, nie uciska i nie krępuje ruchów. Można ją łatwo założyć dzięki klamrze, która kończy elastyczny pas. Torebka to praktyczne trzy kieszenie, w których schowamy telefon, klucze, dokumenty czy pieniądze. Wszystko to, co musimy zabrać na spacer z psem. Dodatkowo do torby biodrowej dołączona jest saszetka, którą można wykorzystać na butelkę z wodą lub psie przysmaki. Jest ona dopinana, więc nie ma konieczności noszenia jej zawsze – tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Saszetka ma termoizolacyjny środek, więc to jej ogromna zaleta. Torba jest uszyta z wodoodpornego materiału, dlatego sprawdza się nawet w deszczowe dni. Korzystamy z niej podczas wypadów z psem, ale nie tylko. Często służy nam podczas biegania, kiedy wybieramy się na dłuższe dystanse, już bez psa. Podczas biegu nie podskakuje i nie powoduje dyskomfortu biegacza. Można do niej dołączyć podajnik na woreczki na psie odchody od ZUCO albo amortyzowaną smycz. Polecamy na wypad z psem i bez psa również.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “ZUCO – torba biodrowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *