Wybieg dla psów w Mysłowicach

Od około roku w Mysłowicach działa pierwszy w mieście wybieg dla psów. Obiekt został zlokalizowany na jednym z mysłowickich osiedli pomiędzy ul. Bończyka, Kormoranów i Kazimierza Wielkiego.

Na wybieg prowadzą dwa wejścia ze śluzami. Przed wejściami zostały ustawione regulaminy korzystania z obiektu. Na wybiegu znajdują się ławki dla właścicieli psów. Ustawiono kosze na śmieci oraz kosze na psie odchody wraz z podajnikami na torebki. Poza tym obiekt wyposażono w urządzenia do ćwiczeń agility. Jest slalom, kładka, tunel, huśtawka, palisada i płotek do przeskoków. Powierzchnia wybiegu nie jest zbyt duża. Dookoła rosną drzewa, więc w upalne dni psy nie przebywają w bezpośrednim słońcu. Warto tam zajrzeć podczas wypadu z psem!

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Wybieg dla psów w Mysłowicach

  1. Super pomysł… nareszcie w Mysłowicach. Mój pies z radością pokonuje wszystkie przeszkody (jak widać na zdjęciach). Szkoda tylko, że niektórzy uważają, że taki wybieg dla psów to jedyne miejsce gdzie powinno się wyprowadzać psiaka. Tak przy okazji… nauczmy się w końcu sprzątać po swoim psie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *