IV Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy – relacja

Ponad setka zakochanych duetów – człowiek i pies. Drugie tyle towarzyszących im ukochanych bliskich i znajomych. Wszyscy razem na jednej, walentynkowej przechadzce po urokliwych zakątkach parku w Świerklańcu. Tak było w niedzielę, 10 lutego, podczas IV Gliwickiego Walentynkowego Psiego Spaceru Wielorasowego.

Pierwsi uczestnicy pojawili się w parku tuż po godz. 10.00. Przy rejestracji odbierali pomarańczowe chusty dla psów ufundowane przez Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell” z Gliwic. Tam też musieli dokonać „wpisowego”, aby uczestniczyć w spacerze. „Wpisowym” była zbiórka na rzecz Azylu dla Zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach. Każdy uczestnik dostarczył środki czystości i mokrą karmę dla psów.

Punktualnie o 11.00 rozpoczął się spacer. Tym razem uczestnicy poznali najciekawsze zakątki parku w Świerklańcu. Trasa prowadziła asfaltowymi alejkami i leśnymi ścieżkami. Walentynkowe duety miały do pokonania blisko 6 kilometrów. Po pierwszym kilometrze spaceru wszyscy ustawili się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia, a na zakończenie przechadzki uczestnikom zostały wręczone podziękowania.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął wójt gminy Świerklaniec – Marek Cyl, a redakcja TG Stacji poprowadziła relację na żywo oraz przygotowała relację ze spaceru TUTAJ.

GALERIA ZDJĘĆ ZE SPACERU

Dziękujemy:

– wójtowi gminy Świerklaniec, Markowi Cylowi – za patronat honorowy i gościnność,

– Salonowi Pielęgnacji Zwierząt Gizell – za ufundowanie chust dla czworonożnych uczestników,

– Tomaszowi Derminowi – za filmową dokumentację,

– Azylowi dla Zwierząt „Cichy Kąt” za współpracę,

– dziewczynom z TG Stacja – za piękną, walentynkową pamiątkę dla uczestników.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *