Hard Dog Race po raz trzeci w Polsce

Niezwykłe zawody dla ludzi i psów kolejny raz odbędą się w Polsce. Już 1 czerwca br. będzie można razem ze swoim czworonożnym przyjacielem stanąć na starcie ekstremalnego biegu z przeszkodami. Sześć nóg, dwa serca, a czy jedno zwycięstwo?

Nasza przygoda z Hard Dog Race trwa od początku pojawienia się zawodów w Polsce. Pierwszy raz startowaliśmy indywidualnie w Dąbrowie Górniczej w 2017 roku. Relację z naszych zmagań znajdziecie TUTAJ. Drugi raz wzięliśmy udział w Hard Dog Race Poland rok później. Bieg odbył się w Zawiesiuchach k. Warszawy. Relacjonowaliśmy go TUTAJ. Wówczas startowaliśmy drużynowo w zespole Blogerzy Atakują, razem z jedenastką świetnych blogerów. Nie mogąc doczekać się kolejnej polskiej edycji… pojechaliśmy na zawody do Czech. W małej miejscowości Opatov walczyliśmy o dobrnięcie do mety, a nasze poczynania na torze znajdziecie TUTAJ.

I w końcu jest! Nasz czwarty Hard Dog Race, a trzeci w Polsce. Zawody zaplanowano na 1 czerwca 2019 w OSiR Góra Kamieńsk. Jesteśmy już zapisani. W tym roku również startujemy drużynowo. Tym razem zdecydowaliśmy się na utworzenie swojego teamu – NAWYPADZPSEM.pl Razem z nami w zespole pobiegnie Adam i Lilu, Joanna i Arturo, Ania i Adonis, Gizela i Łokietek oraz Ewelina i Cezar. Jak będzie? To się dopiero okaże.

Oczywiście możecie towarzyszyć nam w tej niezwykłej przygodzie. Zapiszcie się! Rejestracja już ruszyła. Im wcześniej chętni zgłoszą swój udział, tym większe rabaty czekają. Zniżki przewidziane są również dla osób z psami adoptowanymi czy osób związanych ze służbami mundurowymi. Można startować indywidualnie lub drużynowo.

W zawodach trzeba będzie zmierzyć się z trasą liczącą 6 km i naszpikowaną 16 przeszkodami. Na uczestników wyścigu czekają m.in. strome podbiegi czy przeszkody wodne. Zawody to nie tylko wyścig z czasem (chociaż nie organizator nie przewiduje ograniczeń czasowych), ale też własnymi słabościami, a niekiedy z uporem psa. Do tego dochodzi zmęczenie i wszechobecne błoto, ale za to po przekroczeniu mety satysfakcja jest ogromna. Hard Dog Race to nie tylko dobra zabawa, ale sprawdzian z kondycji i więzi pomiędzy człowiekiem i psem.

W tym roku taką zabawę można zafundować też swoim dzieciom, bo oprócz wersji Base dla dorosłych przewidziano również bieg dla dzieci z psami, czyli Hard Dog Race Junior.  Świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Tegoroczną edycję zawodów Hard Dog Race Poland objęliśmy patronatem medialnym. Polecamy Wam i do zobaczenia na starcie!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/376614719843131/

Strona www HDR: https://harddograce.pl/

Zapisy: http://harddograce.pl/zgloszenia/

Opłaty: https://harddograce.pl/zgloszenia/oplaty-wstepu-rabaty/

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Hard Dog Race po raz trzeci w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *