Hard Dog Race w Polsce już za chwilę!

Dosłownie za moment staniemy na starcie naszych ulubionych zawodów Hard Dog Race. Polska edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami dla ludzi i psów już 1 czerwca w OSiR Góra Kamieńsk. Nie wyobrażamy sobie, że może nas tam nie być. Dlaczego? To jedyne zawody, które pokazują nam jak ważna jest nie tylko kondycja człowieka i psa, ale przede wszystkim jak istotna i jak silna jest więź między nimi.

Jak już pisaliśmy, w tym roku startujemy w drużynie NAWYPADZPSEM.pl Nasz team jest już gotowy do podjęcia tego wyzwania, ale Wy też tam możecie być! I mamy nadzieję, że przyjedziecie. Oczywiście nie tylko w roli obserwatorów, ale przede wszystkim uczestników tego wydarzenia.

Czasu na zapisanie się jest coraz mniej. Zostały ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń. Swój udział w Hard Dog Race można zgłosić online do 25 maja, do północy. Spieszcie się! Jeśli nie boicie się błota, zmęczenia, chwil zwątpienia, ale ponad wszystko kochacie swojego psa i macie pewność, że Wasza wspólna kondycja jest na dobrym poziomie, to bądźcie tam z nami.

My już znamy to uczucie, kiedy nogi i łapy pracują w tym samym tempie, a serca biją w jednym rytmie i znamy tę chwilę wspólnej radosnej dumy! Zafundujcie to także sobie! Gwarantujemy, że jak spróbujecie raz, to będziecie chcieć więcej!

Zgłoszenia na stronie: http://harddograce.pl/zgloszenia/

Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/376614719843131/ oraz https://www.facebook.com/events/408247809936175/

Strona www HDR: https://harddograce.pl/

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *