Wybieg dla psów w Świdnicy

Od ubiegłego roku w Świdnicy można korzystać z wybiegu dla psów. Obiekt został zlokalizowany przy ul. Letniej, na terenie Parku Gen. Władysława Sikorskiego.

Nie jest on zbyt duży pod względem powierzchni, ale mimo to został bardzo dobrze zagospodarowany. Na wybieg prowadzą dwa wejścia z bardzo wąskimi śluzami. Tuż przy wejściu znaleźć można regulamin korzystania z obiektu. Wybieg został wyposażony w sporo urządzeń. Jest m.in. betonowy tunel, rura, slalom, palisada, płotki do przeskoków, opony. Są też przeszkody naturalne. Wybieg wyposażono również w ławki dla właścicieli, kosze na śmieci oraz kosz na psie odchody.

Dużą zaletą wybiegu jest dostęp do świeżej wody. Hydrant wyposażony jest również w poidło, więc to idealne rozwiązanie dla tych, którym skończyła się woda dla psa lub zapomnieli miski. Nawierzchnia wybiegu częściowo pokryta jest trawą. Dużą część podłoża stanowi piach, w którym psy mogą kopać. Wybieg został wygrodzony z części parku, więc znajdują się na nim drzewa, które w słoneczne dni zapewniają cień.

Na wybiegu brakuje podajnika z woreczkami na psie odchody, ale ustawiono go na terenie parku, niemal przy wejściu na wybieg, więc każdy może z niego skorzystać.

Miejsce warte odwiedzenia. Polecamy na wypad z psem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *