Wybieg dla psów w Tarnowskich Górach

Na mapie wybiegów dla psów pojawił się kolejny punkt, w którym psy i ich opiekunowie mogą wspólnie spędzać czas. To wybieg dla psów w Tarnowskich Górach. Obiekt zlokalizowano przy ul. Sielanka na os. Przyjaźń, w dzielnicy Stare Tarnowice.

Wybieg jest spory pod względem powierzchni. Prowadzą do niego dwa wejścia ze śluzami, przy których znajdziemy regulamin korzystania z obiektu. Przy śluzach są ustawione kosze oraz podajniki na worki na psie odchody. Na wybiegu poza przestrzenią do biegania są też urządzenia do ćwiczeń dla psów. Znajdziemy tam m.in. slalom, tunel, koła do przeskoków, stacjonatę, płotki, czy palisadę. Przygotowano też piaskownicę. Z myślą o właścicielach czworonogów ustawiono ławki. Są też wieszaki, na które można odwiesić smycze.

Na wybiegu znajdują się latarnie, więc po zmroku miejsce będzie oświetlone i bezpieczne. Są też posadzone drzewa, ale zanim zaczną dawać cień musi minąć kilka lat.

Wybieg nie został jeszcze oficjalnie oddany do użytku. Na niektórych urządzeniach znajduje się jeszcze folia zabezpieczająca. Są też elementy, które wymagają poprawy. Mimo to miejsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców osiedla.

Polecamy na wypad z psem!

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *