Wybieg dla psów w Bielsku – Białej

Od kilku miesięcy w Bielsku – Białej można korzystać z pierwszego w mieście wybiegu dla psów. Obiekt zlokalizowano w Parku Włókniarzy, przy skrzyżowaniu ul. Parkowej i Partyzantów.

Na wybieg prowadzi jedno wejście ze śluzą. Tam znajdziemy regulamin korzystania z obiektu. Wybieg wyposażono w urządzenia do ćwiczeń z psami. Jest m.in. huśtawka, koła do przeskoków, palisada czy stacjonata. Wybieg wyposażono też w dwie piaskownice. Dla właścicieli psów ustawiono ławki. Są tzw. psie stacje, czyli kosze na psie odchody razem z podajnikami na woreczki oraz zwykłe kosze na śmieci. Przy śluzie znajduje się też punkt z miskami na wodę dla psów. Teren wybiegu jest dość spory, więc pieski, które nie korzystają z urządzeń mogą swobodnie biegać. Jedynym minusem wybiegu jest jego lokalizacja. Wybieg sąsiaduje z ruchliwą ulicą, więc jest głośno. Mimo to polecamy na wypad z psem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Wybieg dla psów w Bielsku – Białej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *