Wybieg dla psów w Pyskowicach

Wybieg dla psów w Pyskowicach funkcjonuje zaledwie od kilku tygodni. To obiekt, który został wydzielony z części parku miejskiego. Po rewitalizacji parku wyodrębniono miejsce dla psów i ich właścicieli. Obiekt znajduje się pomiędzy ul. Toszecką, Powstańców Śląskich i Sienkiewicza.

Na wybieg prowadzą dwa wejścia. Niestety nie przewidziano śluz przy bramkach, w których można byłoby bezpiecznie odpiąć psa ze smyczy. Przy wejściach znajdują się tablice z regulaminem korzystania z obiektu. Są kosze na psie odchody oraz podajniki na woreczki. Dla właścicieli ustawiono ławki.

Wybieg jest dość spory. Część wybiegu przeznaczono do biegania dla psów, a w drugiej ustawiono urządzenia do ćwiczeń. Jest m.in. tunel, slalom, stacjonata, koła do przeskoków i palisada. Wybieg jest pierwszym tego typu obiektem w mieście i cieszy się zainteresowaniem wśród mieszkańców. Polecamy na wypad z psem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *