V Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

Spacery walentynkowe z okazji Święta Zakochanych to już nasza tradycja. Od pięciu lat zapraszamy Was na miłosną przechadzkę w towarzystwie ukochanych czworonogów. W tym roku nie będzie inaczej. W końcu Dzień Zakochanych to idealna okazja do tego, by spędzić go z tymi, których na co dzień kochamy najbardziej – z naszymi psami.

V Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy odbędzie się 9 lutego. W tym roku zaplanowaliśmy go w leśnym zakątku Śląska – miejscowości Kalety, a dokładnie w dzielnicy Zielona. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Kalet – Klaudiusz Kandzia.

Trasa spaceru będzie prowadziła przez najpiękniejsze zakątki Zielonej. W malowniczym terenie uczestnicy pokonają około 12 kilometrową trasę. Do przemierzenia będą piaszczyste odcinki, leśne dukty oraz kawałek asfaltowej nawierzchni. Trzeba pamiętać, że jest to spotkanie dla psów dorosłych, które ukończyły 12 miesięcy, są zdrowe, mają aktualne szczepienia i przede wszystkim są aktywne oraz w dobrej kondycji.

Uczestników obowiązuje wpisowe. Każdy, kto wcześniej zarejestruje się na spacer będzie zobowiązany do przyniesienia ze sobą ręczników papierowych i puszek z mokrą karmą firmy Rocco oraz proszków do prania kocyków. Wszystkie dary będą składane u wolontariuszy Azylu dla Zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach i przekazane na rzecz tamtejszych mieszkańców. Dzięki temu będzie można nie tylko spędzić walentynkową niedzielę z ukochanymi czworonogami, ale przy okazji pomóc tym zwierzakom, które jeszcze nie mają kochających domów.

Na trasie całego spaceru psy muszą być prowadzone na smyczy, a właściciele mają obowiązek sprzątania po swoich pieskach. Każdy uczestnik chcący wziąć udział w wydarzeniu musi wcześniej zgłosić swoją obecność. Zapisy ruszą 1 lutego br. i będą trwały do 7 lutego br. lub do wyczerpania limitu miejsc. Wydarzenie ma na celu promocję aktywnych wypadów z psem oraz edukację w zakresie sprzątania po swoich psach.

ZAPISY! Osoby zainteresowane udziałem w spacerze prosimy o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: nawypadzpsem@gmail.com, a w treści podać imię i nazwisko, imię, rasę i wiek psa oraz ilość osób towarzyszących.

PLAN V Walentynkowego Psiego Spaceru Wielorasowego:

– 10.15 – 10.55 – rejestracja uczestników spaceru i zbiórka darów

– 11.00 – rozpoczęcie spaceru

– 11.30 – wspólne pamiątkowe zdjęcie

– 12.30 – zakończenie spotkania i pożegnanie uczestników spaceru

Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresem: nawypadzpsem@gmail.com lub kontakt@nawypadzpsem.pl

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/483001035664839/

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *