Beds4Dogs – legowiska dla psów z imieniem

Beds4Dogs – Fabryka Psich Snów to polska firma, która działa na rynku od kilku lat i zajmuje się produkcją legowisk dla psów. Od początku wyróżniała ich wysoka jakość i solidność wykonania. Od tamtej pory rozwinęli się i jeszcze bardziej udoskonalili swoje produkty. Do oferty wprowadzili nowe legowiska. W tym legowiska dla psów z imieniem, które na polskim rynku wśród właścicieli psów robią furorę.

Beds4Dogs z nami od 4 lat

Pierwsze produkty z firmy Beds4Dogs pojawiły się w naszym domu cztery lata temu i od tamtej pory towarzyszą nam nieustannie. Tija uwielbia w nich spać, więc jak tylko do sprzedaży trafiły legowiska dla psów z imieniem z serii Platinum Plus, musieliśmy takie mieć.

Legowisko Platinum Plus

Serię wyróżnia możliwość połączenia dwóch odcieni tego samego koloru w jednym legowisku. Można łączyć jasny szary z ciemnym i beż z brązem. Legowisko jest wykonane z wysokiej jakości materiału tapicerskiego. Materiał jest przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zadrapania i psie zęby. Co dla nas bardzo istotne – materiał nie szeleści! Poza tym jest łatwy do utrzymania w czystości. Do materiału nie przykleja się sierść. Jeśli zalega w legowisku, to wystarczy je odkurzyć. A kiedy pojawią się niewielkie zabrudzenia, to problem rozwiąże wilgotna szmatka i legowisko znów jest czyste. Natomiast jeśli posłanie wymaga większego czyszczenia, to bez problemu można je prać! Nie ma konieczności oddawania legowiska do pralni chemicznej, bo można to zrobić samemu w domu. Jak? Do legowiska zostały wszyte zamki. Są starannie ukryte – niewidoczne dla oka i schowane przed psem. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce. Wystarczy 40 stopni i 800 obrotów. Środkową poduchę z legowiska pierze się w całości. Bez problemu rozmiar L mieści się w pralce. Do każdego legowiska dodawane są gratis trzy poduszeczki – w kształcie serca, kwadratu i kości. One w naszym domu zazwyczaj pełnią funkcję zabawek, więc pierzemy je najczęściej. Po wielu praniach nadal wyglądają jak nowe i nic się z nimi nie dzieje.

Środek legowiska został wypełniony antyalergiczną kulką silikonową. To idealne rozwiązanie dla psów z alergiami. Tija na alergie nie cierpi, ale jej bezpieczeństwo i komfort podczas wypoczynku są dla nas bardzo ważne, więc na zawartość legowiska zawsze zwracamy szczególną uwagę.

Imię psa

Legowiska firmy Beds4Dogs są personalizowane. Na froncie legowiska widnieje imię psa. Do wyboru są dwa rodzaje czcionek – drukowana lub pisana. Można też zamówić serce, które przyklejane jest obok imienia, a w środku wyhaftować napis np. datę urodzenia psa, nazwę hodowli lub co tylko wymyślimy. Legowisko może być też bez serca, tak jak w naszym przypadku. To wszystko jest w cenie, bez żadnych dodatkowych opłat.

Na specjalne życzenie klienta

Beds4Dogs zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Właściciel firmy – Damian Domoń służy fachową radą i wiedzą. Pomaga dobrać odpowiedni rozmiar legowiska, odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości, a także podpowiada i wymyśla różne rozwiązania. I tak narodził się pomysł, by nasze legowisko dostosować również do wyjazdów z psem. Z racji tego, że często z Tiją podróżujemy, to środkowa poducha w legowisku została podszyta solidnym materiałem antypoślizgowym. Możemy ją wyjąć i zabrać na wyjazd, bez konieczności zabierania całego legowiska. Poducha może służyć za posłanie w samochodzie, jak i za legowisko w hotelach.

Dostawa i czas realizacji

Beds4Dogs to rzeczywiście Fabryka Psich Snów. Zgrany zespół każdego dnia dwoi się i troi, by zamówienia docierały do klientów w możliwie jak najszybszym czasie. Dzięki temu zmówione legowisko można mieć w domu w terminie od 1-3 dni roboczych. Realizacja naszego trwała dosłownie chwilę. Pod nasze drzwi dostarczył je kurier i tu kolejne miłe zaskoczenie – legowisko przyjechało zapakowane w karton. Bez żadnej folii, zwijania w rulon i ugniatania. Dzięki temu legowisko nie jest odkształcone, pięknie wygląda i Tija mogła z niego korzystać od razu po rozpakowaniu.

Polecamy Beds4Dogs

Wszystko wskazuje na to, że produkty Beds4Dogs, które towarzyszą nam już od czterech lat zostaną z nami na długo. Nie tylko dlatego, że są solidnie wykonane i uwielbiane przez Tiję, ale też dlatego, że firma nie stoi w miejscu – z roku na rok udoskonala swoje produkty, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i dba o najwyższą jakość. Dla nas to ważne, dlatego polecamy Beds4Dogs.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *