Wybieg dla psów w Radzionkowie

Właściciele czworonogów w Radzionkowie doczekali się pierwszego wybiegu dla psów w mieście. Obiekt zlokalizowany jest na skwerze zwanym Plantami.

Na wybieg prowadzi jedno wejście, bez śluzy. Z uwagi na sytuację pandemiczną przy wejściu zostało zamontowane urządzenie do dezynfekcji rąk oraz informacja o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie. Przy wejściu można też znaleźć regulamin korzystania z obiektu.

Wybieg wyposażono w drewniane urządzenia do ćwiczeń dla psów. Są m.in. płotki do przeskoków, huśtawka, kładki. Wygrodzono również psią toaletę. Pomyślano także o właścicielach psów i na wybiegu ustawiono osiem ławek.

Nie brakuje koszy na psie odchody. Ustawiono ich aż dziewięć. Każdy z nich posiada podajnik na torebki na psie odchody, ale woreczków brakuje w każdym z nich.

Po zmroku wybieg oświetlają zamontowane na nim latarnie. Dodatkowo na latarni obok wybiegu zamontowany jest monitoring, z którego kamera ustawiona jest także na wybieg.

Pozdrawiam,
A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Wybieg dla psów w Radzionkowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *