Hard Dog Race – trwają zapisy do szóstej polskiej edycji

Zawody Hard Dog Race wracają w tym roku do Dąbrowy Górniczej, czyli do miejsca, w którym rozpoczęła się nasza wspólna przygoda podczas pierwszej polskiej edycji. Tym razem impreza odbędzie się na terenie zbiornika Pogoria III.
Tegoroczne zawody w wersji BASE zaplanowano na 14 maja. Do pokonania będzie dystans 6 km naszpikowany 16 przeszkodami. Na trasie trzeba spodziewać się sporej ilości błota i wody, bo o to za każdym razem dba organizator. Nie będą to jedyne przeszkody. Mimo to każda z nich jest do pokonania, a jeśli nie, to można ją ominąć wykonując „karne” przysiady.
W zawodach można startować indywidualnie (człowiek i pies), drużynowo (sześć osób i od czterech do sześciu psów) oraz w tercecie (dwie osoby i jeden pies). Zawodnik musi mieć ukończone 14 lat, a pies 1 rok.
Zapisy na zawody już ruszyły. Rejestracja online będzie otwarta do 8 maja. Później można zapisać się już tylko na miejscu. Im szybciej, tym lepiej. Wtedy jest nie tylko taniej, ale też zawodnik ma większą możliwość wyboru godziny startu.
Jesteśmy już zapisani, a wydarzenie objęliśmy patronatem medialnym.
Dołączcie do nas! Stańmy razem na starcie, przekroczmy wspólnie metę! Zobaczycie, jaka to dobra zabawa i ile satysfakcji. I pamiętajcie – sześć nóg, dwa serca, ale zawsze jedno, wspólne zwycięstwo.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *