Korona Beskidu – rozmowa z Wojciechem Osierdą

Z jagnięciną i warzywami, z cielęciną i warzywami, z indykiem i ziemniakami. Dla psów dorosłych i dla szczeniąt. Dla psów wszystkich ras. To Korona Beskidu – nowa marka mokrych karm dla naszych czworonożnych przyjaciół.

O Koronie Beskidu pisaliśmy już TUTAJ.

Tym razem mieliśmy przyjemność porozmawiania o Koronie Beskidu z Wojciechem Osierdą – Dyrektorem Generalnym HurtowniaKarm.pl

Nawypadzpsem.pl: Panie Wojciechu, Korona Beskidu to nowa marka na rynku naturalnych mokrych karm dla psów. Od kiedy jest dostępna?

Wojciech Osierda: Korona Beskidu została wdrożona na rynek w 2019 roku. Pierwotnie karma była obecna wyłącznie w sprzedaży internetowej, w tej chwili pracujemy nad większą dostępnością Korony Beskidu w sklepach stacjonarnych.

Co było inspiracją do stworzenia marki Korona Beskidu?

Do stworzenia Korony zainspirował nas region, w którym żyjemy – jest nie tylko malowniczy, ale jest również miejscem ochoczo odwiedzanym przez turystów, którzy często podróżują ze zwierzętami.

Korona Beskidu do tej pory kojarzyła się z górskimi szczytami. Jak pojawił się pomysł na nazwę i czy ma związek z górami?

Pomysł na nazwę pojawił się naturalnie, jest to nazwa najwyższych szczytów pasma gór Beskidu. Nie bez znaczenia jest fakt, że mieszkamy w okolicy i uważamy, że warto rozpromować ten wyjątkowy region kraju.

Jaką karmę znajdziemy pod marką Korona Beskidu?

Korona Beskidu jest wysokomięsną, pozbawioną zbóż karmą w standardzie super premium. Po przeanalizowaniu składów popularnych karm z „wyższej półki”, staraliśmy się dopracować recepturę naszej karmy w taki sposób, aby była maksymalnie przyswajalna, łatwo trawienna oraz wyjątkowo smakowita.

Dla jakich psów przeznaczona jest Korona Beskidu?

Karma przeznaczona jest dla psów każdej rasy, również tych z wrażliwymi żołądkami. Wysoka zawartość mięsa i brak zbóż w dużej mierze pozwalają na wyeliminowanie reakcji alergicznych u psów z uczuleniami pokarmowymi.

Marka, pomimo tego że jest młoda, to cały czas rozwija się. W ostatnim czasie został odświeżony wizerunek, zmieniły się etykiety. Ale czy w puszcze nadal znajdziemy tę samą, dobrej jakości karmę?

Nowy wygląd szaty graficznej jest odpowiedzią na najnowsze trendy we wzornictwie produktów z branży zoologicznej, oczywiście skład pozostał niezmieniony, ponieważ nie chcemy wprowadzać w błąd naszych klientów. Zależy nam również na utrzymywaniu niezmiennie wysokiego poziomu jakości karmy.

Po zmianie etykiet zmieniła się nieco konsystencja karmy. Teraz jest bardziej miękka, można ją np. rozsmarować na matach do wylizywania. Czy to celowy zabieg? Odpowiedź na oczekiwania klientów?

W przeszłości otrzymywaliśmy sygnały, że zawartość puszki jest dość mocno zbita, co niektórym z naszych klientów utrudniało karmienie ich zwierzaków. Po przeniesieniu produkcji do nowej fabryki udało się nieco zmodyfikować konsystencję, dzięki czemu podawanie jej pieskowi będzie jeszcze przyjemniejsze dla właściciela.

Jakie są plany na przyszłość odnośnie Korony Beskidu? Czy można liczyć na więcej smaków lub np. większe puszki?

Planujemy stopniowo rozbudowywać ofertę Korony Beskidu, m.in. o puszki dla kotów oraz o puszki o większej pojemności. Na chwilę obecną nie mogę zdradzić więcej szczegółów.

Czy sklep VIPAZOR.pl przygotował dla czytelników bloga zniżkę na karmy marki Korona Beskidu?

Oczywiście, wszystkich czytelników bloga zapraszam do skorzystania z kodu promocyjnego: KORONA2022 – do zrealizowania w naszych sklepach internetowych www.kupujekarme.pl i www.vipazor.pl. Każde użycie kodu zapewnia 10% rabatu na puszki Korony Beskidu.

Dziękujemy za rozmowę.

Korona Beskidu na Facebooku

Strona internetowa VIPAZOR.pl

VIPAZOR.pl na Facebooku

Strona internetowa HurtowniaKarm.pl

Strona internetowa www.kupujekarme.pl


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *