Park dla psów w Ustroniu

     Ogromny teren, urządzenia do ćwiczeń z psem, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które zapewnia wysokie i solidnie wykonane ogrodzenie – tak w największym skrócie można opisać wybieg dla psów w Ustroniu. Psi park znajduje się w Parku Kościuszki, tuż obok Amfiteatru. Można do niego dojechać np. od strony ul. Parkowej.

 

 

 

Na wybieg prowadzi jedno wejście. Po przekroczeniu głównej furtki znajdujemy się w śluzie, w której bezpiecznie można odpiąć psa ze smyczy. Przy wejściu znajdziemy też regulamin korzystania z obiektu.

 

 

 

Przestrzeń wybiegu jest tak duża, że pies może swobodnie biegać. Rosnące tam parkowe drzewa w słoneczne dni gwarantują cień. Czworonogi mogą też korzystać ze znajdujących się tam urządzeń do ćwiczeń, m.in. slalomu, tunelu, czy koła w kształcie psiej łapki.

 

 

 

 

 

 

Z myślą o właścicielach ustawiono ławki. Są też specjalne kosze na psie odchody razem z woreczkami, czyli tzw. „psie stacje”. Pod względem wielkości terenu to wybieg z prawdziwego zdarzenia. Największy z wszystkich śląskich wybiegów, jakie do tej pory testowała Tija.

 

 

Pozdrawiam!

A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Park dla psów w Ustroniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *