Płatki do mięsa Happy Dog

Gotujecie dla swoich psów? Ich dieta składa się głównie z mięsa? Może warto do tego dodać coś, dzięki czemu dostarczycie im wszystkich niezbędnych witamin? Dzisiaj o płatkach Happy Dog Flocken Mixer. Otrzymaliśmy je od sklepu zoologicznego Fera.pl

Płatki od jakiegoś czasu jedzą Ado i Majki – psy, dla których właściciele codziennie przyrządzają gotowane mięso. Płatki są drobno zmielone. W składzie mają pełnoziarniste zboże, warzywa, zioła, witaminy i minerały. Wszystko to, czego pies potrzebuje dla swojego zdrowia. Płatki zapakowane są w szczelnie zamknięty worek. Opakowanie jest 3 kilogramowe,ale brakuje w nim zamka, więc po otwarciu warto przesypać zawartość do szczelnego pojemnika, by płatki dłużej zachowały świeżość.

Sposób podania ich psu może być różny. Można posypać płatkami przygotowane mięso bezpośrednio przed podaniem. Można też płatki zalać wodą i odczekać aż zrobią się miękkie i wtedy wymieszać z resztą jedzenia.

Warto jednak pamiętać, że różne psy różnie reagują na tego typu produkty. Ado rozsmakował się w płatkach na dobre. Zjada je codziennie z mięsem i nie ma przy tym żadnych żołądkowych rewolucji. Natomiast Majki jadł płatki przez trzy dni i po tym czasie przestały mu smakować. Nie wywołały jednak żadnych reakcji alergicznych czy innych dolegliwości. Dlatego na początek lepiej zaopatrzyć się w mniejsze opakowanie. Dostępne są też kilogramowe.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “Płatki do mięsa Happy Dog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *