1.Piknik rodzinny + 4łapy

1.Gra miejska z psem, porady behawioralne, strefa aktywności, strefa chillout’u, stosika handmade, – to tylko jedne z nielicznych atrakcji jakie czekały dzisiaj na wszystkich, którzy razem z psami odwiedzili Park Hallera w Dąbrowie Górniczej. Właśnie tam AP 360 i psieportrety.pl zorganizowali 1.Piknik rodzinny + 4łapy.

Pogoda nie zachęcała do udziału w pikniku. Mimo to chętnych do udziału w imprezie nie brakowało. O godz. 9.30, po odprawie weterynaryjnej, wystartowali uczestnicy 1.Gry miejskiej z psem. Trasa prowadziła przez Park Hallera, a zadaniem graczy było nie tylko pokonanie wyznaczonego dystansu, ale też wykonanie zadań, które były rozdawane na trasie.

Po zawodach można było skorzystać m.in. z porad weterynaryjnych, zobaczyć pokaz psów pracujących z Sekcji Psów Ratowniczych WOPR w Dąbrowie Górniczej, zapoznać się z podopiecznymi Fundacji Pomocy Goldenom AUREA, zasięgnąć konsultacji behawioralnych, pielęgnacyjnych czy wziąć udział w różnych konkursach.

W strefie aktywności swoje pięć minut miał również Ado – jack russell terier, który razem z nami zaprezentował działanie wyrzutni do piłek IFetch. Po jego zabawie do testów dołączyła Tija oraz pozostali, chętni uczestnicy pikniku. Urządzenie było główną nagrodą w grze miejskiej.

Wśród atrakcji dla psów i ich właścicieli przewidziano też psie sesje zdjęciowe. Współorganizator pikniku – psieportrety.pl zadbał o portretowe ujęcia każdego chętnego psiego uczestnika zabawy.

Impreza odbyła się po raz pierwszy, ale organizatorzy już planują następne. Warto wybrać się na wypad z psem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *