III Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

Spacery dla Waszych ukochanych psów z okazji Dnia Świętego Walentego stały się już naszą tradycją. W tym roku nie będzie inaczej. Zapraszamy na III Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy, który honorowym patronatem objął wójt gminy Świerklaniec – Marek Cyl.

Podobnie jak w latach ubiegłych współorganizatorem spaceru jest Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell” w Gliwicach. Z roku na rok nasze spotkania z Wami cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżacie z różnych stron, a my staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i… jedziemy też do Was!

Kiedy?

Spotykamy się już 11 lutego 2018 r., w niedzielę. Zbiórka o godz. 11.30.

Gdzie?

W tym roku zapraszamy do powiatu tarnogórskiego. Spacer odbędzie się nad jeziorem Nakło – Chechło k. Tarnowskich Gór. Punkt zbiórki przy ul. Rekreacyjnej 406. Tam w „Barze u Fridka” czekamy na wszystkich zapisanych uczestników. Po dokonaniu rejestracji i odebraniu Pakietów Uczestnika wyruszymy na spacer. Trasa będzie prowadziła częściowo asfaltową ścieżką, ale też leśnymi duktami. Do pokonania będzie ok. 8 kilometrów. Tempo dostosujemy do wszystkich uczestników. Pamiętajcie jednak, że to spacer dla psów zdrowych i aktywnych. Jeśli Wasze psy są kanapowcami, to wpadnijcie nas odwiedzić, ale nie fundujcie im takiego wysiłku w trosce o ich zdrowie. Udział w spacerze jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują zapisy.

Zapisy!

W spacerze może uczestniczyć pies z właścicielem lub opiekunem oraz osobami towarzyszącymi. Każdy uczestnik chcący wziąć udział w wydarzeniu musi wcześniej zgłosić swoją obecność wysyłając maila na adres: nawypadzpsem@gmail.com  w treści podając swoje imię i nazwisko, imię psa, rasę i wiek psa oraz ilość osób, które planuje ze sobą zabrać.

Niespodzianka!

W tym roku będziemy mieć dla Was konkurs fotograficzny z narodami. Bądźcie czujni podczas spaceru! Wkrótce podamy Wam szczegóły. Na tym jednak nie koniec atrakcji! Każdy pies, który będzie uczestniczył w spacerze otrzyma Pakiet Uczestnika, w którym znajdzie m.in. PSIAlentynkę od Salonu Pielęgnacji Zwierząt „Gizell” oraz naszych sponsorów.

PLAN III Gliwickiego Walentynkowego Psiego Spaceru Wielorasowego:

– 11.30 – 11.55 – rejestracja uczestników spaceru i odbiór Pakietów Uczestnika

– 12.00 – rozpoczęcie spaceru

– ok. 13.30 – powrót ze spaceru, pamiątkowe zdjęcia

– 14.00 – zakończenie spotkania i pożegnanie uczestników spaceru

Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresem: nawypadzpsem@gmail.com


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “III Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *