PETHELP czyli pakiet medyczny dla psa

Utrzymanie psa w dobrym zdrowiu i w dobrej kondycji fizycznej to dla nas priorytet. Planując górskie wędrówki czy codzienne, długie spacery w lesie na pierwszym miejscu stawiamy Tiję i jej samopoczucie.

Przyjęło się, że odkąd pies kończy siódmy rok życia, to staje się seniorem. Jednak u każdego psa proces starzenia przebiega inaczej. Tija jest tego absolutnym zaprzeczeniem. Patrząc na jej kondycję trudno stwierdzić, że to psi senior. Jednak od momentu siódmych urodzin, które świętowała w maju, jeszcze bardziej zwracamy uwagę na jej stan zdrowia i stawiamy na profilaktykę.

Co to jest PETHELP?

Tak trafiliśmy na pakiet medyczny PETHELP. Pakiet obejmuje określone usługi weterynaryjne, z których można korzystać przez czas aktywności pakietu, czyli przez 12 miesięcy. Do wyboru są cztery opcje: pakiet STANDARD, pakiet PREMIUM, pakiet PLATINUM i pakiet VIP. Pakiety różnią się rodzajem usług, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej i wybrać ten, który będzie dla nas i naszego psa najbardziej korzystny.

Co można zyskać?

W ramach pakietów otrzymuje się m.in. profilaktyczny przegląd zdrowia, wizyty w przychodni weterynaryjnej w przypadku choroby zwierzęcia, wizyty kontrolne, czipowanie, szczepienia, badania laboratoryjne czy małe zabiegi kosmetyczne takie jak obcinanie pazurów. To podstawa. PETHELP oferuje znacznie więcej. Im większy pakiet, tym więcej bonusów. Dodatkowe korzyści przewidziano też dla psów adoptowanych. Warto zapoznać się ze szczegółami na stronie www.pethelp.pl

Ile to kosztuje?

Ceny pakietów medycznych dla psa zaczynają się już od 39 zł. Za pakiety można płacić miesięcznie, w dwunastu ratach. Można też zapłacić za cały rok z góry i wtedy uzyskać 5% rabat. Umowę zawiera się na okres 12 miesięcy. Aktywacja usług powinna nastąpić w ciągu 24 godzin od zamówienia, ale zazwyczaj trwa to znacznie szybciej.

Jeśli ktoś nie potrzebuje rocznego pakietu, to może skorzystać też z innej opcji – pakietu z krótszą umową zawieraną na 3 lub 6 miesięcy. Krótkoterminowe pakiety można dostosować do potrzeb i etapu życia zwierzaka. Tutaj dostępny jest pakiet JUNIOR, pakiet DIAGNOSTYCZNY i pakiet PROFILAKTYCZNY.

W jakiej przychodni można skorzystać z PETHELP?

Pakiet PETHELP można wykorzystać na terenie całej Polski, w placówkach weterynaryjnych współpracujących z programem. Ich wykaz można znaleźć na stronie www.pethelp.pl W całym kraju to ponad 240 placówek, a w naszym województwie aż 26 przychodni dla zwierząt. To duże udogodnienie, bo kiedy będzie konieczność odwiedzenia weterynarza np. podczas urlopu, to można to zrobić korzystając z pakietu medycznego.

Dla kogo PETHELP?

Ogromną zaletą pakietów jest brak ograniczeń wiekowych zwierząt. Pakiet można wykupić zarówno dla szczeniaka, jak i psiego seniora. Może to nastąpić w dowolnym momencie życia, w zależności od potrzeb, jakie akurat ma pies. Nie ma też znaczenia rasa czy pochodzenie zwierzęcia. Co ciekawe pakiet przeznaczony jest nie tylko dla psów, ale i dla… kotów. Jeśli tworzycie psio – kocią rodzinę to z pewnością znajdziecie coś dla siebie. A co jeśli tych zwierząt jest więcej? Po prostu skontaktujcie się z PETHELP. Pracujący tam zespół pomoże Wam wybrać właściwy pakiet i zaproponuje korzystne rozwiązania.

Jakie są dodatkowe korzyści z PETHELP?

Po wykupieniu pakietu medycznego można korzystać z platformy zniżkowej dostępnej w panelu klienta. Są to rabaty na akcesoria, usługi i produkty partnerów (których lista ciągle się zwiększa). Poza tym przypomnienia SMS o wizytach i szczepieniach oraz możliwość rezerwacji wizyty online w wybranych lecznicach.
Dostępny jest również program poleceń (każdy polecony nowy klient Pethelp to kupon 50 zł na zakupy w sklepie fera.pl) oraz baza wiedzy, wykaz miejsc przyjaznych zwierzętom oraz podgląd karty pacjenta – psa lub kota.

Strona internetowa PETHELP.pl

PETHELP.pl na Facebooku

PETHELP.pl na Instagramie

PETHELP.pl na LinkedIn

PETHELP.pl na YouToube


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *