BeBobi – maty samochodowe dla psów i wymagających opiekunów

Do lasu, w góry, do przychodni weterynaryjnej, na codzienny wypad z psem – wszędzie przemieszczamy się samochodem, a Tija podróżuje razem z nami. Od zawsze okupuje tylną kanapę. Przy jej transporcie życie ułatwiały nam maty samochodowe. Jednak do tej pory nie znaleźliśmy takiej, która spełniłaby wszystkie nasze oczekiwania. Jedne nie chroniły zagłówków, inne potrafiły przemakać. Aż w końcu…

BeBobi – polski producent mat samochodowych i akcesoriów dla psów

W ostatnim czasie trafiliśmy na maty samochodowe z firmy BeBobi. Dzięki współpracy, jaką nawiązaliśmy podróżujemy z matami, które nie tylko chronią zagłówki, są nieprzemakalne, ale też… chronią drzwi przed zabrudzeniem.

Mata samochodowa KUKO+ z bokami, kolekcja Premium

Do jednego samochodu na tylną kanapę założyliśmy matę KUKO+ z bokami z kolekcji Premium. Wybierając ją wiedzieliśmy, że musi spełnić dwa podstawowe warunki – ochraniać zagłówki i nie przepuszczać wody. Postawiliśmy na szary kolor, bo idealnie komponuje się z wnętrzem samochodu i tapicerką.

Mata z kolekcji Premium jest dwustronna – z jednej strony pokrywa ją wysokiej jakości miękki welur, a z drugiej wodoodporna codura. Ochrania przez zabrudzeniem całą tylną kanapę, wspominane wcześniej zagłówki i dodatkowo chroni drzwi przez błotem czy sierścią. Boki maty są zapinane na zamek, więc łatwo i szybko można psa wyjąć czy zapakować do samochodu. Samą matę też bez problemu w szybkim czasie można zamontować lub zdemontować z siedzenia. Dodatkowo mata ma dwie kieszenie, które mogą być świetnym schowkiem dla smyczy, butelki z wodą czy ulubionej piłeczki psa. Między przednimi fotelami została wszyta siatka do nawiewu. A dla zwiększenia bezpieczeństwa psa podczas jazdy w macie przewidziano otwory na pasy bezpieczeństwa. Otwory mają wszyte zamki, więc gdy nie są potrzebne, można je zasunąć i piach nie przesypuje się na siedzenie.

Mata samochodowa KUKO+ z bokami, kolekcja Kolor

W drugim samochodzie używamy maty KUKO+ z bokami w kolorze Paradise. Mata nie tylko ochrania tylną kanapę przed błotem, piaskiem, wilgocią i sierścią, ale zdobi też wnętrze samochodu swoimi kolorowymi zagłówkami.

Mata z kolekcji Kolor również chroni przed brudem nie tylko siedzenie, ale także zagłówki i drzwi. Materiał, z którego została wykonana jest mocny i wytrzymały, a przede wszystkim wodoodporny. Mata jest dwuwarstwowa – podszyta od spodu antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu nie przesuwa się podczas wchodzenia psa do samochodu czy w czasie jazdy. Jej zamontowanie jest łatwe i szybkie. Wystarczy naciągnąć matę na zagłówki, a w tunele boków chroniących drzwi włożyć usztywniające rurki przy pierwszym montażu.

W tej macie również przewidziano siatkę do nawiewu między przednimi siedzeniami i otwory na pasy bezpieczeństwa.

Zarówno matę samochodową KUKO+ z bokami Premium, jak i matę KUKO+ z bokami Kolor można prać. Producent zaleca pranie ręczne, ale dopuszczalne jest pranie w pralce na delikatnym programie 30 stopni, najlepiej bez wirowania. Wtedy maty znów są świeże, pachnące i nadal spełniające swoją rolę.

Maty, które wybraliśmy idealnie wpisują się nasze oczekiwania. Jednak nie dla każdego mogą być funkcjonalne w takiej wersji. Dlatego też BeBobi daje możliwość modyfikowania mat samochodowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie wybierając np. dodatkowe zamki dzielące matę, maty na połowę siedzenia, rozwiązania na kanapę umożliwiające przewożenie dziecka i psa, dodatkowe suwaki na nogi, regulowane taśmy zamiast zagłówków i wiele, wiele innych. To tylko kilka przykładów, a możliwości jest znacznie więcej.

Inne produkty BeBobi

Jednak maty samochodowe BeBobi to nie wszystko. Firma oferuje również akcesoria dla psów takie jak smycze, szelki, torby – nosidła itp. Poza tym szyje także legowiska. Są to posłania do użytku domowego, jak i specjalne legowiska podróżne.

BeBobi – polska marka

BeBobi jest polskim producentem mat samochodowych i akcesoriów dla zwierząt. Jeśli więc poszukujecie unikalnych akcesoriów na wypad z psem, to polecamy!

Strona internetowa BeBobi

BeBobi na Facebooku

BeBobi na Instargamie


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *