Na pustynię z psem

     Tija należy do psów, które nie tylko kochają wodę, ale również wszelkie piaski. Dlatego też dzisiaj psie hasanie mieliśmy na pustyni. Na Saharę nas nie poniosło, ale na znajdującą się niedaleko Pustynię Błędowską. Jest ona położona na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Olkuskiej i należy do Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
 
 
Do pustyni można dojechać zarówno od strony gminy Klucze, jak i Chechło. Wybraliśmy tę drugą opcję ze względu na lepiej usytuowany punkt widokowy, który znajduje się od strony Chechła. 
 

 

 
Przy wejściu na Pustynię Błędowską nie ma żadnej informacji na temat wprowadzania psów czy konieczności trzymania ich na smyczy. Dlatego też wykorzystaliśmy moment, w którym nie było prawie nikogo i pies mógł swobodnie pohasać.  
 

 

 

 

 
Pogoda idealna, widoki rewelacyjne, a pies w siódmym niebie. To chyba największa piaskownica do jakiej można zabrać czworonoga. Było hasanie, aportowanie i kopanie…
 

 

 
Polecamy!
Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Na pustynię z psem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *