Psi Hektar

     Psie towarzystwo, duuuży wybieg, piaskownica, tor przeszkód, piłki, sznurki i świeża woda – wszystko to można znaleźć na Psim Hektarze w Zabrzu. W soboty w godz. od 11.00 do 13.00 na terenie Hotelu Psilton przy Handlowej 4, psy mogą sobie wspólnie pohasać.

 

 

 

 

Obszar jest ogrodzony, więc nie ma możliwości by pies uciekł. Czworonogi wprowadzane są na wybieg pojedynczo. Każdy kto przyjeżdża pierwszy raz jest informowany o zasadach, których trzeba przestrzegać. Na drzewach zamontowane są pojemniki z woreczkami na psie odchody. Jest też dużo koszy na to, co posprzątamy po piesku. Na spragnione czworonogi czekają miski ze świeżą wodą.
Atrakcją jest tor przeszkód, piaskownica  czy baseniki. Jednak przy ilości hasających tam psów wszystko schodzi na drugi plan. Najważniejsze jest przecież psie towarzystwo.

 

 

 

 

Właściciele też znajdą małe co nieco dla siebie. Można napić się kawy, a w sklepiku kupić przy okazji smakołyk dla pupila.
Polecamy! Miejsce bardzo przyjazne dla psów!

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

2 myśli na “Psi Hektar

  1. Nie! Sobotnie hasania dla psów dorosłych są od 11.00 do 13.00 i są bezpłatne! 🙂 Wcześniej hasają szczeniaczki! 🙂 Ale Furiat to już poważny mężczyzna, więc od 11.00. Jeśli ktoś ma ochotę, to może zakupić smakołyki dla psa, albo kawę dla siebie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *