Rozruszane 4 łapy!

     Na wypad z psem… do Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach. Dość nietypowo, bo nasz pies został w domu, a my poszliśmy wyprowadzić na spacer podopiecznych azylu. Razem z nami przez zielone tereny w Sośnicy maszerował Rudy oraz Wiki i Czarna.

Przesympatyczne psiaki, które czekają na nowe domy.  Pieski przygotowane są do adopcji. Szukają swojego człowieka – takiego na dobre i na złe. Ładnie chodzą na smyczy, nie ciągną i są pozytywnie nastawione do innych psów.

Dzisiejszy spacer odbyliśmy w ramach akcji „Rozruszaj 4 łapy!” organizowanej przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Gliwicach. Pracownicy uczelni i chętni studenci w każdy wtorek od godz. 11.00 spacerują z czworonogami z gliwickiego Schroniska. Spacery odbywają się co tydzień, od kwietnia tego roku i trwają około godziny.

 

Godzina spaceru dla piesków siedzących w boksach to bardzo dużo. Realizując naszą akcję dajemy podopiecznym azylu coś, czego kupić nie można czyli nasz czas! – opowiada Natalia Ulanowicz, specjalista ds. studenckich karier i praktyk Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gliwicach, która koordynowała dzisiejsze spotkanie.
Każdy, kto chce może dołączyć do wtorkowych spacerów. Im więcej osób weźmie w nich udział, tym więcej piesków wyjdzie na spacer. Zachęcamy!KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach, ul. Wschodnia 56
tel. 32/305 09 43

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *